X

Provokon Beatrix Ramosaj, poston foto nga shtrati


Ndonëse ndjekësit e saj i ka marrë malli për këngë të reja nga ajo, Beatrix Ramosaj shumë aktive është në rrjetet sociale.

Bukuroshja në Instagram ka hedhur dy foto të bëra në shtrat.

E veshur me një fustan të zi të shkurtë dhe nga shtrati, Beatrix nuk i la shumë vend imagjinatës.

 

View this post on Instagram

 

Meow

A post shared by 𝖳𝗋𝗂𝗑𝗂𝖾 ♥ (@beatrixramosaj) on

 

View this post on Instagram

 

Mew! 🐾

A post shared by 𝖳𝗋𝗂𝗑𝗂𝖾 ♥ (@beatrixramosaj) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“E vërteta flet vetë një ditë”/ Morena Taraku rikthehet në rrjetet sociale, jep mesazhin e fortë

Vetëm pak kohë pasi deklaroi se do të largohej nga rrjetet sociale për t’u fokusuar më shumë në qetësinë shpirtërore,...

Close