X

“Ti je bota për mua, kam ëndërruar të kem…”, Armina Mevlani fjalë të ndjera në Instagram, kujt ia dedikon?


Blogerja Armina Mevlani përmes një postimi në Instastory ka shkruar disa fjalë të ndjera. Për kë? Për maçokun e saj, Audreys.

“Të dua përgjithmonë maçoku im. Ti je bota për mua, je shoqëria ime më e mirë, je shoku im më i mirë dhe kur pashë për herë të parë “Breakfast at Tiffanys” ëndërrova që të kem një maçok si Audreys, por Zoti më dha një më të mirë. Ti je bota për mua”, ka shkruar Mevlani në bashkangjitur postimit.

Armina Mevlani është e fejuara e djalit të ish-kryeministrit Shkëlzen Berisha. Ata ende nuk kanë bërë një dasmë, por së shpejti pritet që të kemi lajme të reja nga çifti.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
E larguan nga Digitalb pas 10 vitesh, Jonida Vokshi shkon tek burri në Kosovë, nis karrierën atje

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi përmes një postimi në Instagram na ka prezantuar me projektin e saj të ri. Jonida...

Close