X

E larguan nga Digitalb pas 10 vitesh, Jonida Vokshi shkon tek burri në Kosovë, nis karrierën atje


Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi përmes një postimi në Instagram na ka prezantuar me projektin e saj të ri.

Jonida do jetë pjesë e platformës online për video, “Gjirafa video”. Në këtë postim moderatorja nuk ka zbuluar rolin që do të ketë në këtë projekt.

“Te dashur miq!

Me shume kenaqesi bej publike sot per ju,se shume shpejt do te nis nje rrugetim per te cilin kam punuar keto kohe,e jam shume entuziaste.

Nje rrugetim ne “shtepine time te re”.

Shume shpejt,me nje pakete projektesh shume te vecanta do mund te takohemi se bashku ne GJIRAFA!

Shume e lumtur qe jam tashme pjese e @gjirafavideo #gjirafavideo

Dashuri per te gjithe ju Dhe shihemi shume shpejt!”, shkruan Vokshi në Instagram.

Jonida Vokshi u largua në “Digitalb” në shtator. Ajo renditi arsyet se pse u larguar, duke theksuar se nuk ishte një vendim i lehtë për të.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
E veshur si ISIS, Ronela Hajati tregon si përfundoi në polici pas klipit, deklarata për Bin Ladenin” Më shau gjithë Shqipëria

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka përfunduar në polici pas xhirimeve të klipiit të këngës “A don si kjo?”. E ftuar...

Close