X

Mira Kazhani: Nuk jam martuar, bota e gazetarisë është e vogël, nuk ka mundësi zgjedhje


Në emisionin “Ftesë në pesë”, ishte e ftuar gazetarja Mira Kazhani.

Së bashku me motrën e saj ajo ka zbuluar detaje që lidhen me marrëdhënien e tyre dhe sigurisht nuk i ka shpëtuar dot çështjes së martesës.

E pyetur nga Bieta se përse është ende beqare, Mira ka pranuar se deri diku ka faj edhe vetë.

“Unë them që duhet të bëjë disa kombinime universi…mbase edhe vetë e kam pak fajin, një lloj pasioni e kam patur për gazetarinë. Sa më shumë distancohesh, zvogëlohen mundësitë që të njohësh njerëz të rinj.

Ti e di Bieta që të gjithë ne që jetojmë në botën e medias, vetvetiu krijojmë një lloj mikrobote, rrimë shumë në rrethin tonë dhe nuk është se ke shumë mundësi kontaktesh. Megjithatë është pak përgjithësisht problem gazetarësh ky…”, është shprehur Mira në studio.

Ajo po ashtu ka treguar se ndihet e lumtur në statusin e saj të beqares.

Por, pavarësisht se thotë se është beqare, në gishtin e unazës së saj u vu re një unazë fejese, e cila na habiti të gjithëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Përgjumësh dhe me flokët e shpupuritur, Arbana dhe Eduarti e gdhijnë së bashku

Jo vetëm që nuk e fshehin më lidhjen e tyre, por tashmë janë bërë dhe më dorëlëshuar me fotot që...

Close