X

FOTO/ Përgjumësh dhe me flokët e shpupuritur, Arbana dhe Eduarti e gdhijnë së bashku


Jo vetëm që nuk e fshehin më lidhjen e tyre, por tashmë janë bërë dhe më dorëlëshuar me fotot që postojnë, me të cilat përshëndesin ndjekësit e tyre.

Mëngjesin e sotëm ka qenë Erduardi ai që ka publikuar një foto me moderatoren, e cila shihet e përgjumur dhe me flokët e pakrehur.

Mesa duket përgatitjet për librin e ri dhe filmi i Eduardit e kanë bërë çiftin që të ketë nevojë për ca pushime të mira.

Së fundi Arbana ka njoftuar se librin e saj me receta gatimi ndjekësit mund ta gjejnë dhe në Panairin e Librit, ndërsa nuk ka mundur të veçojë një pjatë të preferuar të partnerit të saj, pasi ai i pëlqen të gjitha.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Hygerta Sako bën publike lidhjen e saj: Kush është personi që ja ka ‘rrëmbyer’ zemrën moderatores?

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklaroi se ishte beqare. “Jam...

Close