X

Pas divorcit, Nora dhe Roberti rikthehen bashkë? Video nga Shkupi që po i çudit të gjithëPak muaj më parë doli lajmi i bujshëm se Nora Istrefi ishte ndarë nga burri i saj, Robert Berisha. Vetëm dy ditë më parë, për këtë ndarje foli vetë këngëtarja: “Asgjë nuk kam për të shtuar, veçse i uroj më të mirat!”. 

Por çfarë ka ndodhur së fundmi? 

Në një video të publikuar nga Prive.al, Nora dhe Roberti shfaqen bashkë në Shkup, madje shumë pranë njëri-tjetrit. Nuk dihet se çfarë po ndodh mes tyre. Ndoshta i bën bashkë herë pas here vajza e tyre e vogël Renee. Kjo ngelet për t’u parë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Frutat më të mira dhe ato që duhet të shmangin diabetikët

Ka spekulime sipas të cilave diabetikët nuk mund të hanë fruta për shkak të përmbajtjes së lartë të sheqerit. Këto...

Close