X

Pranga fierakut, nuk bindej as me urdhër mbrojtje. Ja çfarë bënte në shtëpiPolicia e Fierit ka arrestuar shtetasin me inicialet B.M., 54 vjeç, banues në Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në mënyrë të përsëritur ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, si dhe ka thyer urdhërin e mbrojtjes ndaj motrës së tij, shtetases M.B.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e Gjykatës”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“As serbi nuk e bën këtë”, me lot në sy mes rrënojave banorët e Shkozës qajnë për banesat: Ku do shkojmë tani?

Një ditë më parë në Shkozë, në sajë të projektit të Unazës së Re u shembën edhe edhe sy shtëpi...

Close