X

Në mes të dy meshkujve, Loredana Zeffi harron ndarjen e dhimbshme nga Mozzik(FOTO)Vetëm pak javë më parë reperja e njohur, Loredana Zeffi deklaruar publikisht ndarjen nga partneri i saj Mozzik. Të dy tashmë e pranuan hapur ndarjen ndërsa në lidhje me vajzën e tyre morën vendimin që të dy të menxhojnë llogarinë e Hanës në Instagram.

Pra deri më tani edhe pse të ndarë çiftin sërish i bashkon vajza e tyre.

Këngëtarja është shumë akive në Instagram ku dhe ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj, ku ka nisur jetën e saj dhe angazhimet nëpër koncerte.

Së fundmi nga postimet e bëra në Instastory pas koncertit ku mori pjesë, këngëtarja ka pozuar brenda ashensorit me dy djem. Nëse Mozzik e ka ndjekur dhe ka parë këto postime të ish-partneres së tij a është ndjerë xheloz. Megjithatë  pritet një reagim nga ana e Mozzik pasi deri më tani  nuk ka bërë asnjë postim në lidhje më të.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Lakuriq me poza seksi nën rrjetën e zezë, Vildane Zeneli më e ‘nxehtë’ se kurrë (FOTO+VIDEO)

Vildane Zeneli është një prej modeleve që tërheq gjithmonë vëmendjen me daljet e saj dhe  postimet që bën në rrjetet...

Close