X

Lakuriq me poza seksi nën rrjetën e zezë, Vildane Zeneli më e ‘nxehtë’ se kurrë (FOTO+VIDEO)Vildane Zeneli është një prej modeleve që tërheq gjithmonë vëmendjen me daljet e saj dhe  postimet që bën në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka realizuar një set fotografimk me një veshje që i nxjerr në pah gjithcka.

Përveç bikinit minimaliste që ka veshur  sipër ka hedhur një rrjetë të zezë transparente që e bën edhe më provokuese.

 

View this post on Instagram

 

New song coming soon with @cruzer___ the Very sexy @vildanezeneli @blairberisha @helenyarmak

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

Seti fotografik është realizuar nga fotografi i suksesshëm shqiptar, Fadil Berisha i cili i ka publikuar në llogarinë e tij të Instagramit disa foto të Vildanes .

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Me këmbët përpjetë dhe e shtrirë në makinë, Dafina Zeqiri “tërbon” rrjetin me pozat seksi(FOTO)

Dafina Zeqiri është një prej këngëtareve me zërin më unik që gjithmonë ka mbledhur  gjithmonë  turma të mëdha në çdo...

Close