X

FOTO/ Ish e fejuara e Stresit fejohet në Vatikan, shikoni si duket sot

Ish-agjentja e infiltruar e “BB3”, korçarja Enxhi Kamenica është fejuar me partnerin e saj pas një viti lidhje.

Burime për “Dosja.al” bëjnë të ditur se i fejuari i Enxhit jeton në Angli dhe propozimin për fejesë e ka bërë në Vatikan.

Image

Enxhi Kamenica ka pasur rolin e agjentes së infiltruar në shtëpinë e “Big Brother Albania’.

Por jo vetëm kaq pas daljes nga shtëpia e Big Brother Albania ajo është përfolur gjatë për lidhjen me reperin e njohur Stresi.

ImageImageImage

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE, Magazine
Në vetëm 14 ditë – Ujë me limon për rënien nga pesha

Shtyllat kryesore të misionit  për rënien nga pesha janë: ushqyerja e shëndetshme dhe aktiviteti fizik. Nëpërmjet tyre, rënia nga pesha...

Close