X

VIDEO/ Çifti në Vlorë bën “kërdinë” duke vjedhur në argjendari pa pikë shqetësimi



Kamerat e sigurisë kanë zbuluar një çift hajdutësh në Vlorë. Videoja tregon momentin kur çifti vjedh pa “iu dridhur qerpiku” në një dyqan bizhuterish.

Siç mund ta shihni edhe nga videoja, çifti i ri futet bashkë në dyqan, ku vajza shihet qartë teksa mbush xhepat me bizhu. Ngjarja ka ndodhur në dyqanin me bizhuteri dhe aksesorë në Qendrën Tregtare “Riviera”.

Balkanweb” raporton se çifti ka arritur të marrë 6 unaza, 3 orë dhe 9 varëse, vlera e të cilave shkon në 400 mijë lekë të vjetra.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
‘Marsida është në rrezik se di të vërtetën’/ Artan Hoxha jep alarmin

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në “Opinion” ka folur lidhur me vrasjen e ndodhur në Kavajë disa ditë më...

Close