X

Marsida Qatja mollë sherri për vrasje, ‘çmendet’ Kreshnik Spahiu: Burri ta vrasë, s’është ajo kategori femrash që të biesh në dashuri

Juristi Kreshnik Spahiu ka “shpërthyer” keq ndaj Marsida Qatjes, një prej të përfshirave në vrasjen e Kavajës, duke bërë një deklaratë skandaloze.

Në një lidhje telefonike për “Open”, Spahiu është shprehur se Policia duhet ta hetonte më parë jetën luksoze që bënte 30-vjeçarja dhe se burri duhet të vrasë Marsidën.

“Nuk u vranë ata burrë për të bërë s*x me Marsiden. Burri kur të vijë nga Gjermania duhet të vrasë i pari Marsidën. Marsida nuk është ajo kategori femrash që bien në dashuri kriminelët. Ajo poston nëpër rrjetet sociale pamje nga udhëtimet luksoze. Policia menjëherë duhet të niste hetimet,”- tha Spahiu.

Një ngjarje e rëndë ndodhi pak ditë më parë në Kavajë. Një konflikt i armatosur që përfundoi me një viktimë dhe me një të plagosur. Viktima bezdiste ish të dashurën Marsida Qatja. Kjo e fundit thirri për ndihmë të dashurin e ri Bledar Toçi. Pasi pa njerëz në shtëpi viktima hapi zjarr duke plagosur policin, ky i fundit e vrau me armën e shërbimit. Në apartamentin duplex jetonin edhe fëmijët e parukieres 30-vjeçare.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Manaj: Do të doja të shënoja në Turqi, shpresoj të rinovojë Reja sepse kemi liri me të

Në një intervistë për “Supersport”, Rei Manaj u shpreh se goli i shënuar e bën të ndihet mirë por shton...

Close