X

Habit Elton John: I lumtur që fëmijët e mi nuk e njohën mamanë time

Kantautori i njohur britanik Elton John nuk ka patur asnjëherë një marrëdhënie të mirë me nënën e tij.

Diçka të tillë ai e theksoi sërish gjatë intervistës më të fundit për “CBS Sunday Morning” ku theksoi se ishte i lumtur që e ëma nuk i kishte takuar fëmijët që ai ka me David Furnish.

“Ajo nuk e pëlqeu kurrë Davidin. Ajo nuk pëlqente asnjë. Ajo nuk kërkoi asnjëherë t’i takonte fëmijët. Por jam i lumtur që ata nuk e njohën atë, sepse ajo do t’i kritikonte siç më ka kritikuar mua. Ajo ishte sociopatike”, ka thënë John gjatë intervistës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Shoqërimi i Klevis Balliut dhe banorëve të Unazës/ Çlirim Gjata: Arrestimet të paligjshme, zgjidhja largimi i Edi Ramës

Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata në një prononcim për “News 24” tha se arrestimi i Klevis...

Close