X

Pëson hemorragji cerebrale avokati Maksim Haxhia, shtrohet me urgjencë në spital

Avokati i njohur Maks Haxhia është shtruar me urgjencë në spital. Haxhia ka pësuar hemoragji cerebrale, ku pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.

Avokati Maks Haxhia ka mbrojtur shumë personazhe të njohur.

Ai është avokat i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Arbër Garden” të bananeve, në kontenierin e të cilës që vinte nga Kolumbia u gjetën 613 kg kokainë në dyshemenë metalike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Reja: Nuk ka debutues në start, nesër dua 90 minuta vëmendje dhe të shoh përmirësim

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp ka përsëritur idenë e tij se kuqezinjtë mund...

Close