X

“Për herë të parë”, me duar të fashuara dhe fustan të zi, çfarë po fsheh Luana Vjollca?(Video)Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një prej figurave  të  showbizzit shqiptar më  të ndjekura dhe komentuara  në  rrjetet sociale.

Gjithmonë Luana tërheq vëmendjen  me fotot apo videot e saj provokuese në rrjetet sociale, por së fundmi ka publikuar një video që na ka bërë të gjithve kurioz.

 

View this post on Instagram

 

Soon.. per here te pare! 🔥 Kush e gjen cfare ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Teksa shihet  e veshur me një fustan  të zi dhe e ulur ku pranë saj shafqet një staf i madh grimi, Luana  nuk ka  treguar shumë detaje  përveçse ka thënë se kjo gjë që po bën është hera e parë e parë  që e provon.

“Së shpejti… për herë  të parë. Kush e gjen???”-shkruan Luana  krahas videos.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ ‘Mos lejo të ndikojë se do jetë e dhimbshme”, si e përshkruan Kejsi ndarjen me Stresin

Këngëtari i njohur shqiptar, Stresi i dha fund lidhjes me Keisin, ndërsa që prej pas asaj kohe, dyshja publikon mesazhe...

Close