X

Morena Taraku “transformohet” në Angelina Jolie

Morena Taraku konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare.

Bukuroshja pasi rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë në vitin 2010, provoi veten edhe në muzikë duke bashkëpunuar me emra të mëdhenj të skenës.

Megjithatë ajo që e vë në fokus të medias dhe publikut është jeta luksoze dhe pamja tejet tërheqëse në çdo paraqitje të saj.

Image

Që nga viti 2010 kur publiku shqiptar u njoh për herë të parë me të e deri sot, Morena ka pësuar ndryshime të mëdha në pamje, sigurisht falë ndërhyrjeve të shumta kirurgjike.

Në setin e fundit të realizuar, shihet qartë që Morena ka arritur një ngjashmëri të frikshme me aktoren e njohur Angelina Jolie.

ImageImage
* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Volkswagen shfaq për herë të parë modelin Golf, dy javë para se ta prezantojë zyrtarisht

Gjenerata e tetë e këtij modeli, është parë disa herë, derisa kjo është hera e parë që shfaqet zyrtarisht nga...

Close