X

FOTO/ ‘Mos lejo të ndikojë se do jetë e dhimbshme”, si e përshkruan Kejsi ndarjen me Stresin


Këngëtari i njohur shqiptar, Stresi i dha fund lidhjes me Keisin, ndërsa që prej pas asaj kohe, dyshja publikon mesazhe ironike kundrejt njëri-tjetrit, si dhe bëjnë statuse thumbuese.

Ndërkohë që asnjëri prej tyre nuk ka bërë një deklaratë të qartë që prej ndarjes, por në njëfarë mënyrë Stresi tregoi se faji qëndron tek ai pasi është pak mistrec, gjatë një interviste.

“Mediat rozë gjithmonë spekulojnë, nuk është e vërtetë ajo çfarë flitet në media. Jemi në një menopauzë të vogël”- u shpreh reperi, duke na lënë të besojmë se ata do të rikthehen sërish.

Çdo lëvizje e Kejsit apo Stresit tërheq shumë vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë. Kështu ka bërë edhe sëfundmi teksa përmes disa postimeve në Instastory, Kejsi iu ka kthyer përgjigje disa ndjekësve.

Mes shumë prej tyre një fanse i ka kërkuar Kejsin një këshillë rreth lidhjes në distancë.

“Ndonjë këshillë për lidhjet në distancë? Jam në një të tillë dhe është shumë e vështirë.”- shkruan fansja.

E ndërsa Keisi i është përgjigjur: Duhet të mësosh që të mos lejosh që gjithçka e vogël të ndikojë tek ti, përndryshe do të ishte diçka e dhimbshme për të gjithë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ “Dil që aty teta Pana se e theve”, ja çfarë bëjnë Arbana dhe Xhemi kur mblidhen sëbashku

Dy mikeshat e ngushta, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë shumë kohë së bashku dhe këtë e kanë treguar gjithmonë...

Close