X

FOTO/ Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj, dy ‘baxhanakët’ bëhen sërish bashkë

Edhe pse shpesh herë janë parë bashkë në shoqërinë e njeri- tjetrit Luana Vjollca nuk është shprehur asnjëherë për lidhjen e saj me Krenar Çoçajn.

Image

Por ajo që më shumë shton dyshimet për këtë lidhje është miqësia e fortë e Getoar Selimit kunati i Luanës me Krenarin.

Ata janë parë shpesh herë bashkë madje ditën e djeshme Getoari ka publikuar një foto me Krenarin.

“Jashtë shtetit”,-shkruan artisti në mbishkrimin e fotos.

Menjëherë kanë vërshuar komentet e shumta në rrjetet sociale duke i quajtur ‘baxhanakë’ dyshen në fjalë.

Ndërkohë nuk dihet ende nëse ata kanë qenë vetëm, apo nën shoqërinë e moderatoreve bukurosheve.

Image

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Naomi Campbell: Pse më kërkuan të rrëzohesha në pasarelë

Naomi Campbell, një ndër emrat më të përfolur të viteve ’90, përjetoi frikën më të madhe të një modeleje kur...

Close