X

EMRI/ Vdes një nga drejtuesit e mjeteve, përplasen dy makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Shijakut.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i vdekur një nga drejtuesit e mjeteve.

Viktima është identifikuar si shtetasi Q. Tuda.

Ndërkohë që i plagosur rëndë ka mbetur drejtuesi tjetër i makinës

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Gjepalaj të Shijakut, ndërkohë që po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ra nga kati i gjashtë i pallatit, si është gjendja shëndetësore e Teqjas

Portieri i Partizanit, Aldo Teqja pak ditë më parë ra nga kati i gjashtë i pallatit ku jetonte, por fatmirësisht...

Close