X

U arrestuan para se të shkonin në Itali, Krimet e Rënda lënë në burg Çarçiun, vajza: Më ka shfrytëzuar për prostitucion


Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur të lë në burg, Elton Çarçiun, i cili ra në pranga tre ditë më parë me akuzën e prostitucionit.

Ai së bashku me shtetasen A.G. u arrestuan në Rinas, me akuzën se ka tentuar që të çojë për në Itali të renë për ta shfrytëzuar për prostitucion.

Çarçiu gjatë seancës se sotme ka deklaruar se nuk ka lidhje me akuzat dhe nuk ka pasur asnjë qëllim për prostitucion.

Ndërkohë nga ana tjetër shtetasja A.G., ka pohuar para prokurorëve se është shfrytëzuar për prostitucion nga i arrestuari Çarçiu.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Tensione në Veri të Kosovës/ Policia nuk lejon futbollistët të hyjnë në kufi, ata këndojnë “Oj Kosovë o vendi im” (foto)

Paraditen e sotme ka pasur tensione në veri të Kosovës, ku nuk janë lejuar që të hyjnë në territor futbollistët...

Close