X

“Nuk jam e mërzitur”, vajza e Majlinda Bregut tregon për gjendjen e saj pas ndarjes nga Erik Fullani

Kejda, vazja e Majlinda Bregut ka publikuar një foto së fundi teksa shkruan se nuk është e mërzitur.

Me flokët bisht dhe mjaft indiferente, bukuroshja që sapo është ndarë nga djali I ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Eriku, na lë të kuptojmë se gjithçka po e kalon më së miri.

“E vetëdijshme, por jo e mërzitur,”- shkruan Kejda krahas fotos.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Mesila Doda: Nuk negociojmë me garantin e politikës së krimit

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda, në një bisedë televizive në ABC News, tha se opozita nuk ka ndërmend...

Close