X

Aksidentohet Albano Bogdo, aktori fotografohet i ulur në trotuar

Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi.

Teksa ndodheshin pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër, mjet gjë që ka shkatuar edhe lëndime tek aktori.


Foto nga aksidenti

Nga fotoja e publikuar nga Vizionplus, Albano shihet që ka dalë nga taksia dhe është ulur në trotuar për të marrë veten, por që nuk ka marrë dëme të mëdha.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Kryemadhi me vajzat e gratë e Unazës së Re: Në zgrip të ekzistencës, do t’u qëndrojmë në krah derisa të fitojnë të drejtën

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë sot në zonën e Unazës së Re në kryeqytet ku është takuar me...

Close