X

FOTOT/ Plas skandali në Hungari, kryebashkiaku kapet duke bërë seks me prostituta

Mediat e huaja kanë publikuar sëfundmi skandalin seksual të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai i cili është fotografuar nën shoqërinë e disa prositutave, e ndërkohë me njërën shihet duke kryer marrëdhënie seksuale.

Ky skandal seksual prej ditësh po bën bujë në të gjithë Hungarinë pasi dhe ngjarja ka ndodhur pak ditë para zgjedhjeve lokale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Gatuzo i hap derën De Biazit, ish-trajneri kuqezi edhe një hap më afër Serisë A

Xhani De Biazi mund të emërohet në orët e ardhshme si trajneri i ri i skuadrës së Sampdorias, me objektivin...

Close