X

FOTO/ Vranë babain përdhunues, tre motrat në gjykatë: Morëm thikat dhe një çekiç


Tre motra adoleshente kanë vrarë babain e tyre përdhunues në Rusi. Vajzat përballen me akuzën për vrasjen e babait Mikhail Khachaturyan. Raportohet se 57-vjeçari i torturoi dhe abuzoi seksualisht me to për vite me radhë.

Krestina, Angelina dhe Maria, përkatësisht të moshave 19, 18 dhe 17 vjeç, vranë babain duke e qëlluar me thikë dhe çekiç.

Ato pretendojnë se ndërmorën aktin pas shumë vitesh abuzim. Në gjykatë ato kanë rrëfyer krimin e kryer. Babi i tyre ishte në gjumë kur planifikuan sulmin.

Motrat rrëfyen se shfrytëzuan momentin dhe i gjuajtën fillimisht me thikë e më pas me çekiç.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTA, LAJME
“Nuk po luan mirë”, Berisha: Rama flet me kodin e mafias, prokurori i Durrësit ka në dorë dosje përvëluese

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ‘zbërthyer’ fjalimin e Ramës në lidhje me prokurorin e Durrësit Arjan Ndoji, të cilin e ka...

Close