X

“Dy malokë bio..”/ Heqin dorë nga darkat luksoze, Meta dhe Bes Kallaku darkë vetëm me djathë dhe domate (FOTO)

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur t’iu kthehet kohëve të mëparme. Kreu i shtetit ka preferuar të darkojë mbrëmjen e sotme me aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili ka publikuar një foto në Instastory, ku të dy shfaqen duke darkuar së bashku.

Dyshja siç duket ka hequr dorë nga darkat luksoze, pasi janë duke konsumuar vetëm djathë, domate e qepë, shoqëruar me verë të kuqe.

Por, nuk kanë munguar edhe batutat e Besit, ku shkruan krahas fotos: ‘2 malokë bio, me djathë damote bio’.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Djegia e mandateve, Kryemadhi: Në parlament hynë 17 qelbësira

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e...

Close