X

Aksident në Shkodër, turisti zviceran përfundon me motor në lumin Kir

Një turist zviceran ka mbetur i plagosur, si pasojë e një askidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, teksa zvicerani ka qenë duke udhëtuar me motor.

Si pasojë e shpejtësisë së lartë, turisti mësohet se ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir.

Për pasojë, ai ka marrë disa plagë dhe është trnasportuar në spitalin e Shkodrës, ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Nora Malaj letër të shoqit: Je burri që do të ëndërronte çdo grua, faleminderit që ekziston

Ish-deputetja e LSI-së, Norma Malaj, bën 31 vjet e martuar. Me këtë rast, ajo ka shkruajtur një letër për të...

Close