X

Shqipëria në kërkesat për azil ia kalon edhe Sirisë, zgjidhje është largimi i Ramës


Nga Endrit Braimllari/

Kjo eshte politika kriminale e Edi Rames ku largimi masiv i te rinjve dhe qytetareve sot eshte semundja me e madhe e vendit.

Edi Rama dhe qeveria e tij fokusin kryesor e kane tek hajduteria dhe jo tek sherbimi qytetar.

Edi Rama gjate qeverisjes se tij ka shpopulluar vendin sepse politika e tij ka varferuar qytetaret ka humbur shpresen dhe besimin tek te rinjte.

Pasiguria publike, varferia, mungesa e vendeve te punes, shkaterrimi i biznesit te vogel, perqendrimin e ekonomise ne duart e oligarkise i kane bere qytetaret qe sot shpresen dhe te ardhmen ta shohin larg kufijve te Shqiperise.

Ka vetem nje rruge, largimin e Edi Rames dhe qeverise se tij te hajduterise qe te çlirohet ekonomia dhe te kthehet prosperiteri ne vend.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BLOG, LAJME
Koha për ndryshimin e madh, është afër

Nga Orjola Pampuri/ Fokusi i vetem është e duhet të jetë, tek ai që po mban peng Shqiperinë, është e...

Close