X

FOTO/ Me taka të larta dhe në superformë, zëdhënësja e Berishës shtrëngon duart me Fullanin, takimi i ngrohtë në rrugët e Tiranës

Zëdhënësja e ish-kryeministri Sali Berisha ka pasur një takim me ish-guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanin.

Në fotot e publikuara nga Panorama, Mhilli shihet teksa shtrëngon duart në takimin e ngrohtë me Fullanin.

Dyshja janë fotografuar në rrugët e Tiranës, teksa ia vlen të theksojmë se në sy bie hijeshia e zëdhënëses së Berishës.

Me linja perfekte, e veshur me taka të larta dhe krejtësisht me të zeza, Erla ia ka dalë mbanë të ruajë format e saj edhe pas dy shtatzënive.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Milani shkarkon Giampaolon, gati zyrtarizimi i Piolit

Zyrtarizimi i Stefano Piolit në krye të Milanit mbetet çështje orësh, por më parë klubi kuqezi duhej të shkarkonte Marco...

Close