X

Video / Inter barazon me penallti me anë të Lautaro Martinez: 1-1

Pasi u trondit nga goli i Dybala dhe traversa e Ronaldos, Inter kthehet në lojë me një penallti të akorduar nga Rocchi, për prekje me dorë të topit nga De Ligt. VAR nuk e ndryshoi vendimin e arbitrit dhe Lautaro Martinez nga pika e bardhë mundi Szeszny që gjeti krahun pa mundur të ndalë barazimin. Inter-Juventus 1-1.

Lautaro gol on Vidnews.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Hapen kutitë e para/ Rezultate surprizë të zgjedhjeve në Kosovë

Menjëherë pas mbylljes së procesit të votimeve në Kosovë ka nisur edhe numërimi i votave të qytetarëve. Nga 2547 kuti...

Close