X

“Uomini e donne” në Shqipëri? Olti Curri rikthehet me programin ku vajzat kërkojnë partner


Blogeri Olti Curri është rikthyer me një program të ri në televizion. Bëhet fjalë për emisionin “Përputhen” që pritet të nisë sot në ekranin e Top Channel .

Curri ka rolin e komentatorit dhe opinionistit dhe gjithashtu do të ndjekë përformancën e vajzave që aplikojnë për t’u njohur me djem.

“Përputhen” është simotra e programit italian “Uomini e Donne”.

Dy vajzat e para të cilat do të dalin në njohje me djemtë konkurrentë janë Antonela Koçi dhe Ina Kollcaku.

Na mbetet të presim për të parë edhe djemtë që do të garojnë për të rrëmbyer zemrën e vajzave.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Me minifund dhe trup të përdredhur, Olsi Bylyku imitoi Alba Hoxhën, preket balerina! Ja reagimi

Mbrëmjen e djeshme në Klan Tv, startoi emisioni i shumëpërfolur “Klanifornia”. Pjesë e këtij spektakli humori, ishin të pranishëm aktorë...

Close