X

FOTO/ “Kur e ke në vesh…”, ndjekësja e ngacmon, Bes Kallaku s’ja lë mangut dhe e fëlliq publikisht


Aktori i humorit, Bes Kallaku po merret me një projekt mjaft të rëndësishëm për karrierën e tij, filmin që pritet të lancojë së shpejti “Falco”.

Por, ndërsa ka postuar një video në rrjete sociale, nuk i rrihet një ndjekëseje, që për të marrë një përgjigje nga aktori, e ngacmon publikisht.

 

View this post on Instagram

 

Ka burra e burra 😂. @iulystanca 😂

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on


“Kur e ke në vesh në çfarë ane do flesh Bes?”– i shkruan komentuesja.

Megjithatë, Bes Kallaku nuk e ka anashkaluar këtë koment, dhe e ka fëlliqur ndjekësen publikisht në profilin e tij me përgjigjen: “Ça të them zotrote, andej nga plaka jote”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Kush të ka mësuar t’i japësh makinës ty goce”, Nevina Shtylla zbulon të papriturën, kë gjen kur kthehet në parkim? (FOTO)

Moderatorja Nevina Shtylla është një ndër personazhet më të pëlqyera për publikun shqiptar. Zakonisht ajo është shumë aktive në rrjetet...

Close