X

‘Miqtë mbaji afër, armiqtë edhe më afër…’, Xhemi Shehu me të ftuar të papritur në shtëpi (FOTO)Bukuroshja e ekranit Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashura për të gjithë publikun shqiptar. Prej vitesh në drejtimin e “Portokalli”, Xhemi njihet edhe si mikesha më e ngushtë e moderatores tjetër të Top Channel, Arbana Osmani. Por duket se rrjeti i Xhemit është zgjeruar.

Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku shihet teksa darkon në shtëpinë e saj me rivalët e TV Klan, Turjan Hysko dhe Orinda Huta.

Bashkë me to është edhe instruktori i Xhemit, Edmond Stafa. Përse të jenë mbledhur vallë? Këtë ende nuk e dimë, por duket se Xhemi nuk trembet nga konkurrenca.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Duhet të ruhesha nga vjehrri kur takoheshim, para fejesës shkova…”, këngëtari tregon sikletin te Rudina

Ervis Behari është një këngëtar i ri i muzikës së lehtë shqiptare, i cili deri më tani ka publikuar disa...

Close