X

“Kush të ka mësuar t’i japësh makinës ty goce”, Nevina Shtylla zbulon të papriturën, kë gjen kur kthehet në parkim? (FOTO)

Moderatorja Nevina Shtylla është një ndër personazhet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Zakonisht ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto dhe video nga aktiviteti i përditshëm.

Së fundmi, Nevina ka ndarë më ndjekësit një surprizë që i ka ndodhur ditën e sotme, teksa kthehet të marrë makinën nga parkimi.

Pasi kthehet të marrë makinën, Nevina gjen sipër saj një mace të zezë, e cila nuk lëvizte aspak nga vendi. Dhe pse moderatorja tentoi të ndezë makinën dhe të lëvizë, macja sërish nuk luajti aspak nga makina.

“Kush të ka mësuar t’i japësh makinës ty goce”, shkruan moderatorja sipër fotos.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
“Prokurori i Durrësit burgosi zyrtarin e shtetit për hesap të organizatës kriminale”, Vasili: Rama reagon kur s’i pëlqen drejtësia

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pasi Edi Rama deklaroi se prokurori i Durrësit ka shantazhuar dhe burgosur një...

Close