X

Detajet/ Plagosen me armë para banesës hallë e nip në Fushë-Krujë (Emrat)

Hallë e nip janë qëlluar me armë zjarri para banesës së tyre në fshatin Nikël të Fushë-Krujës.

Ky është informacioni që vjen pas plagosjes së dyfishtë që ndodhi pak minuta para mesnatës në Nikël.

Dy të plagosurit janë identifikuar si Mariglen Haka, 27 vjeç dhe Shpresa Baka. Ata janë dërguar në Spitalin e Traumës ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe është vënë në kërkim të autorëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Mbledhje e jashtëzakonshme, Rama: Isha në udhëtim kur ra tërmeti, u informova nga grupet e Whatsapp

Kryeministri Edi Rama, ka folur gjatë mbledhjes së jashtëzakonshme të qeverisë, pas tërmetit që shkundi Shqipërinë ditën e sotme. Rama...

Close