X

Makina që lëkunden dhe njerëz që vrapojnë, pamjet e tmerrit të sotëm në Shënavlash të Durrësit

Tërmeti i fuqishëm, që tronditi Shqipërinë e Mesme, nuk shkaktoi panik vetëm te qytetarët e Tiranës.

Siç shihet në videon e mëposhtme, edhe në fshatin Shënavlash të Durrësit, lëkundjet e tokës janë përjetuar me frikë dhe panik nga banorët.

Edhe përmes pamjeve, të siguruara nga një kamerë sigurie pranë një biznesi, shihet qartë se sa të forta kanë qenë lëkundjet sizmike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Tërmetet/ Eksperti Ormëni: 130 pasgoditje, rreziku kryesor ka kaluar

Eksperti Rrapo Ormëni ka qenë në studion e News24 për të folur për tërmetet që goditën sot vendin dhe parashikimet...

Close