X

Nxirren armët në Fushë-Krujë, dy të plagosur, një prej tyre femër

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnate në Nikël të Fushë Krujës. Mësohet se të plagosurit sapo kanë mbërritur në Spitalin e Traumës.

Nga raportimet e para që vijnë nga spitali bëhet e ditur se një nga të plagosurit është femër. Dy të plagosurit janë identifikaur si Mariglen Haka dhe Shpresa Basha.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Makina që lëkunden dhe njerëz që vrapojnë, pamjet e tmerrit të sotëm në Shënavlash të Durrësit

Tërmeti i fuqishëm, që tronditi Shqipërinë e Mesme, nuk shkaktoi panik vetëm te qytetarët e Tiranës. Siç shihet në videon...

Close