X

Tjetër sukses i këngëtares shqiptare, këndon kolonën zanore të ‘Maleficent 2’

Bebe Rexha disa ditë më parë publikoi këngën “Not 20 anymore”, një hit që ia dedikoi vetes me rastin e30-vjetorit të saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka ndarë me fansat një tjetër surprizë. Ajo ka kënduar kolonën zanore të filmit të famshëm “Maleficent 2” me protagoniste Angelina Jolie.

“You Can’t Stop The Girl” titullohet kënga, e cila i dedikohet fuqisë së gruas. Balada e kënduar nga këngëtarja shqiptare është një arritje e madhe për të duke qenë se “Maleficent” është një ndër filmat më të suksesshëm në botë. “Maleficent 2”do të shfaqet në kinema më 18 tetor dhe është një vazhdim i filmit “Maleficent”, prodhim i vitit 2014.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Fatmir Xhafaj i ngul “thikën” Saimir Tahirit, pas sulmit dje në gjykatë, ish-ministri del hapur pro dënimit (FOTO)

Pasardhësi i Saimir Tahirit në krye të ministrisë së Brendshme, Fatmir Xhafaj, i njohur edhe si njeriu që doli i...

Close