X

“Ordiner, palaço”, Rezart Veleshnja tregon se si polici i vuri gjobë vetëm se kishte sharë Ramën


Aktori i njohur Rezart Veleshnja është një nga të paktët aktorë kritikë të qeverisë së Rama.

I ftuar së fundmi në një studio televizive Velshnja tregoi një histori me një polic civil i cili i vuri gjobë vetëm pse kishte sharë Ramën.

Veleshnja kishte marrë 20 mijë lekë gjobë dhe kishte mbetur i shokuar nga ngjarja.

“Shiko deri ku ka arritur. Ishte në një makinë dhe ishte ( civil).

Ti më tha mua që shan Ramën sepse më ka treguar djali në telefon, ti hap i çik krahun. Ti more maskara më tha mua, pse ca je ti, ordiner, palaço.

Hape krahun nxirri dokumentet më vuri 20 mijë lekë gjobë. Pse? Për parkim të gabuar sepse këtu me do qejfi mua”- tregoi Veleshnja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Xixa dhe c*ca”, Genta Gjalpi dhe Olti Curri bëhen bashkë, publikojnë videon ‘e nxehtë’

Bloggeri Olti Curri dhe ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi janë takuar së bashku në një event ku kanë qenë...

Close