X

FOTO/ “Më ka inspiruar Edi Rama”, Oriola Marashi tregon të vërtetën, ja për çfarë u frymëzua modelja nga kryeministri


Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij. Në një postim në rrjete sociale, Mamaqi ka një dilemë, përgjigjen e të cilës duhet të japin femrat modele.

“A ma shpjegon dot njeri pse dalin të gjitha modelet me kto makaronat kshu?
Më vdektë @endritmertiri nuk e di pse.”– shkruan Ermal Mamaqi në profilin e tij, ndërsa shpërndan disa foto duke konsumuar spageti.

 

View this post on Instagram

 

A ma shpjegon dot njeri pse dalin të gjitha modelet me kto makaronat kshu? Më vdektë @endritmertiri nuk e di pse.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on


Mes shumë komentesh, në sy bie ai i modeles seksi, që tashmë ka marrë famë ndërkombëtare, Oriola Marashit.

Me sa duket vetë modelja frymëzimin për ngrënien e makaronave e paska marrë nga kryeministri, Rama.

“Mua për vete më ka inspiruar EDI RAMA”– i përgjigjet Oriola Marashi.

Kohë më parë, një foto e kryeministrit Rama teksa konsumonte makarona u bë virale në rrjet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Ordiner, palaço”, Rezart Veleshnja tregon se si polici i vuri gjobë vetëm se kishte sharë Ramën

Aktori i njohur Rezart Veleshnja është një nga të paktët aktorë kritikë të qeverisë së Rama. I ftuar së fundmi...

Close