X

Arrestohen tre punonjës në Portin e Durrësit


Tre punonjës të sigurisë në Portin e Durrësit janë arrestuar nga ana e Policisë.

Nuk ka shumë detaje për operacionin por mësohet se arrestimet janë kryer gjatë ditës së sotme.

Nuk dihet ende ngjarja në të cilën implikohen punonjësit e portit, por arrestimi i tyre është kryer me porosi të prokurorisë së Krimeve të Rënda.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Deutsche Welle: Arbër Çekaj, nga kërkues azili politik, sot i burgosur në Tiranë

Gjermania ekstradoi në Tiranë trafikantin e 613 kilogramëve kokainë. Aksioni shihet si sukses i bashkëpunimit të autoriteteve gjermane dhe atyre...

Close