X

Aksidenti zbulon trafikantin e rrezikshëm shqiptar, ja si veproi policia greke

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi ishte në kërkim ndërkombëatr për trafik droge. Shqiptari u prangos në Dasohori.

Arrestimi i tij ka qenë disi “i veçantë”. Shqiptari ndodhej në një makinë edhe me dy shqiptarë të tjerë dhe kanë bërë një aksident, pa pasoja të rënda.

Policia greke ka arritur në vendngjarje, duke kryer procedurat. Mirëpo, forcat policore helene kanë zbuluar se njëri prej tyre ishte në kërkim nga Interpoli nën akuzën e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Aksident i frikshëm në Librazhd

Një automjet i cili ishte ngarkuar me skrap dhe që vinte nga Shkupi ka dalë nga rruga. Ngjarja ndodhi në...

Close