X

Aksident i frikshëm në Librazhd

Një automjet i cili ishte ngarkuar me skrap dhe që vinte nga Shkupi ka dalë nga rruga.

Ngjarja ndodhi në hyrje të kthesave të Murrashit, në Librazhd.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime.

Mendohet se shkak është bërë kthesa e fortë, mungesa e sinjalistikës si dhe pesha e kamionit të ngarkuar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Qeveria amerikane tërheq 160 milionë dollarë ndihma nga Afganistani, shkak korrupsioni masiv

Mediat e huaja kanë raportuar se SHBA ka tërhequr ndihmat kundër Afganistanit. Shkak për këtë është bërë korrupsioni masiv në...

Close