X

Video/ Veleshnja imiton Ramën, lëshon një mesazh të fortë ndaj tij

Artisti Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ka imituar kryemistri Edi Rama duke sjellë në vëmendje atë ë ai vetë ka thënë kur është zgjedhur nga shqiptarët.

Veleshnja: Bizneset mbyllen, të rinjtë po ikin, do lësh ndonjë ndonjë emër për vetën tënde. Sepse kështu ka funksionuar.  Unë nuk e harroj sa të vdes, por kur të kemi zgjedhur ke thënë: ‘Ju faleminderit pa fund për votat që më keni dhënë, nuk e di nuk jua shpreh dot atë që kam brenda shpirtit sepse janë një milion vota. Ju premtoj vetëm një gjë. Nuk do bëj asnjë lloj pune, por ju premtoj që nuk do dal në televizor. O vllai merr një cik pushim more se nuk del njeriu kaq. E hap televizorin në 10 me Ramën dhe e mbyll në 12 me Ramën, nuk ka kuptim.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Saimir Tahiri shpallet fajtor për shpërdorim detyre, bien akuzat për trafik droge dhe grup i strukturuar kriminal

Ish Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, është shpallur fajtor  nga Gjykata e Krimeve të Rënda, për akuzën e shpërdorimit të...

Close