X

Skandal në mes të Tiranës/ Djali rreh pa ndalim vajzën (video)

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku një djalë dhunon një vajzë.

Protagoniste është një vajzë dhe dy djem… Ajo debaton me njërin prej tyre dhe i thotë të ikë, por ai ngre dorën dhe e godet me shpullë aq fort sa i përplaset koka në mur dhe vajza nis të qajë e dëshpëruar.

Nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë të riun të dhunojë vajzën… por asnjë motiv nuk mund ta justifikojë dhunën.

Të shqetësuar nga zhurma që grupi po bënte, banorët kanë parë skenën e shëmtuar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Don Boskos në Tiranë.

Tiranë/ Djali s’frenon dorën, i bie vajzës me shpullë dhe i përplas kokën në mur! Ajo qan e dëshpëruar… on Vidnews.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shi e erë e fortë/ Moti i keq përfshin edhe Korçën, këputet kabulli i tensionit të lartë

Moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin pasditen e sotme, ndërsa janë shfaqur probleme në disa qytete. Në Korçë,...

Close