X

“Politika është e poshtër dhe njerëzit me dy fytyra” habit vajza e ish-deputetes


Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Dedës, Ada Deda është përfolur gjithmonë për fotot e saj ‘’të nxehta’’ që poston në profilin e saj në Instagram.

Por së fundmi Ada Deda, së bashku me mamanë e saj ka qenë e ftuar në studion e Rudinës, ku ka folur ndër të tjera edhe për politikën.

E pyetur nga Rudina se “Çfarë do të dojë të ndryshojë në këtë vend?”, Albina deklaroi se ka shumë gjëra, por sipas saj politika është e poshtër në këtë vend.

“Ka shumë gjëra për të ndryshuar në këtë vend dhe nuk mendoj se jam unë që duhet ta them. Por mendoj se poltika është pak e poshtër edhe njërëzit janë me dy fytyra mendoj.”- u shpreh Ada.

View this post on Instagram

#AlbinaDeda @adadedaa #Rudina #rtvklan #adadeda

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
E gdhendin dashurinë në trup, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj bëjnë tatuazh bashkë(FOTO)

Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj prej kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, të cilën kanë preferuar...

Close