X

Kush e vrau ish-policin në Tiranë? Artan Hoxha nxjerr tetë emrat që janë në kërkim

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar emrat e tetë personave që janë shpallur në kërkim për vrasjen e ish-policit Santiago Malko në Tiranë në fund të gushtit. “Në kërkim janë; Leonard Duka, Orion Loga, Dritan Agai, Erlis Duka, Ervis Metani, Ilir Selmani, Fatmir Hyseni dhe tre të tjerë që besoj se është shpejt akoma për të nxjerrë tani. Nëse na del një person me nofkën ‘Docka’, si është e mundur që ky nuk është kapur?” tha ai për Report Tv.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Ish-futbollisti ekzekutohet në Amsterdam nga dy persona me motorr

Një ish-futbollist, i cili ka luajtur për disa klube të ndryshme në Portugali, Hungari dhe Angli u ekzekutua një natë...

Close