X

FOTO+VIDEO/ Pamje dramatike, çfarë la pas zjarri në Qytetin Studenti


Këto janë pamje nga Qyteti Studenti ku u përfshinë nga zjarri dy banesa. Siç shihet në pamjet më poshtë banesat u shkrumbuan. Kanë qenë disa shkurre te fusha e futbollit si pikënisje e zjarrit. Flakët rrezikuan edhe poligonin e qitjes Rexhep Ramaj si dhe një pallat 10 katësh, banorët e të cilit u evakuuan me urgjencë. Fatmirësisht nuk pati persona të lënduar.

Flakët nisen rreth mesditës së sotme, ora 15:00 poshtë godinës “Iliria”. Ende nuk dihen shkaqet. Ndërsa rreth orës 16:30 flakët janë vendosur nën kontroll, kjo ndihmuar dhe nga reshjet e shiut që nisën në Tiranë gjatë pasdites.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Skandal në mes të Tiranës/ Djali rreh pa ndalim vajzën (video)

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku një djalë dhunon një vajzë. Protagoniste është një vajzë dhe...

Close