X

Edi, ejani investoni, të keni fatin e Fadi Mitrit!

Nga Dritan Kaba

EDI, EJANI INVESTONI, TË KENI FATIN E FADI MITRIT!

Edi në Pulia të Italisë duke folur në një panel me investitorë italianë, ai iu drejtua : Eja investoni, por po nuk shkuat tek Engjua mund të përfundoni edhe si ky këtu!
Shqipëria është vend i garantuar për investimet e huaja, tha Edi.
Ja shikoni këtë në foto. Edhe pse kanë kaluar plot tre vjet nga dhuna e ushtruar ndaj tij ende nuk janë gjetur autorët, që e rrahën dhe goditën me shkopa bejsbolli këtë investitor.
Ky shtet ju pret në Shqipëri.
Ejani të dashur investitorë!
P.S. Ky është Edi Mitri, investitori i huaj, shtetas libanezo-amerikan, që u tërhoq nga investimi i plot 150 milion eurove, pas dhunës, presioneve dhe kërcënimeve të ushtruara ditën për diell. U kërcënua në zyrat e tij, u rrah dhe u gjymtua në rrugën e Rinasit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BLOG, LAJME
Vendimi për Saimir Tahirin, ja kush janë tre gjyqtarët që kanë në dorë fatin e ish-ministrit të Brendshëm. Nga dënimi i Dritan Dajtit tek…

Fati i Saimir Tahirit, ish-ministrit të Brendshëm do të vendoset sot nga një trupë prej tre gjyqtarësh. Ajo përbehet nga...

Close