X

Maunia përplas 50 vjeçaren në Elbasan, gruaja në gjendje të rëndë, shoferi largohet nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një maune ka përplasur një 50-vjeçare dhe shoferi është larguar nga vendi i ngjarjes.

Mësohet se 50-vjeçarja është transportuar në spital, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën. Ndërkohë, policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
E bujshme/ Meta paralajmëron një nismë të re: Shpallet më 22 nëntor

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka paralajmëruar sot një nismë të re që siç bëri të ditur do të shpallet...

Close