X

E rëndë në Francë, gjendet e masakruar gruaja shqiptare në shtrat, bashkëshorti në gjendje shoku

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Francë, ku një grua shqiptare është gjendur e masakruar në shtratin e saj me goditje të shumta thikash.

Sipas medieve franceze, gruaja 56-vjeçare është me origjinë nga Kosova. Ajo u gjet e vrarë në banesën e saj nga bashkëshorti, i cili menjëherë ka njoftuar policinë.

Çifti jetonte në një banesë sociale në Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf.

Sipas raportimeve, ajo është goditur disa herë me thikë në qafë.

Bashkëshorti i viktimës akoma nuk është intervistuar nga hetuesia, pasi është në gjendje shoku dhe është shtrirë në spital.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shehaj përplaset me Pezën: Të dy jemi milionerë, por nuk jemi njësoj

Ish-deputeti i PD-së, Agron Shehaj, u përplas në debat me anëtarin e kryesisë së PS, Alfred Peza mbi kryebashkiakët e...

Close